Teklif Formu

Medyada Biz

444 31 36
ANASAYFA HAKKIMIZDA FOTO GALERİ İLETİŞİM

HAKKIMIZDA


Vizyonumuz

DEĞERLER BİZİ BİZ YAPAN

Büyümeye Devam Etmek

Vizyonumuz Taşımacılık sektörünün tüm alanlarında faaliyet göstermek, global taşımacılık şirketlerinde söz sahibi olmak ve sahip olduğu üstünlükleri büyüterek devam ettirmektir.

Üstün Hizmet Anlayışı

Evden eve taşımacılık sektöründeki firmaların klişeleşmiş hizmet anlayışının çok üstündeyiz. Bizi biz yapan değerler, gerek temsilciliklerini yaptığımız tüm dünyada söz sahibi olan firmalar gerekse sektörünün öncüsü müşterilerimizdir.

Müşteri Memnuniyeti

Temsilciliklerini yaptığımız taşımacılık şirketi olarak müşteri memnuniyetine cevap verecek şekilde sunmak ve her sene üstüne koyarak yolumuza devam etmek en büyük arzumuzdur.

Profesyonel Kadro

Her türlü faktörü göz önünde bulundurarak evden eve taşımacılık yapan profesyonel kadromuz, müşterilerine her zaman sadece istediğini değil istediğinden daha fazlasını verme isteğimiz, hedefe olan inancımız ve kaliteli hizmet anlayışımız; bizi diğerlerinden farklı kılan taraflarımızdır.
Farklı İş Anlayışı

Sektörde bulunma nedenimiz farklı iş anlayışımızdır ve bu anlayışımız fiyatlarımızdaki uygunluk, ürün kalitemiz ve teknik servisimizdeki üstünlük ve çevreye olan saygımızdır.

Kaliteli Ürünler

Evden eve taşımacılık zorluğunu ve önemini bilen ve bu durumu tam ve eksiksiz olarak ürünlerine yansıtan temsilciliğini yaptığımız dünya firmalarımızla ve siz değerli müşterilerimiz ile gurur duyuyoruz.

Yenilikçi

Yenilikçi yapımızla her zaman bir adım önde olan markalarımızın önlenemeyen yükselişi ile, sizden aldığımız güven ve memnuniyet ile daha iyi ve mükemmele ulaşmak ve farkımızı hissettirmek için daha çok çalışıyoruz.

Belgelerimiz

Hakkımızda

Foto Galeri

Hava Durumu

Mesafeler

İletişim